Nagycsoportosaink ma a Hangraforgó programon vehettek részt a Soproni Egyetem botanikus kertjében. A zene, a mese, a mozgás és a játék egymásba fonódv...
Óvodánkban ma tartottuk a tanévkezdő „Veni Sancte” alkalmat, amelyet Klári néni, iskolalelkészünk vezetett. A gyerekek egy apró mustármagot kaptak, am...